MENÜ
Firma Hakkında

Sebahattin Akyıldız 1991 yılında manifatura işiyle tekstil sektörüne girmiştir. Sonrasında 1996 yılında tekstil üretimine başlayarak alanında tecrübeli ve uzman kadrosu ile kısa sürede başarı sağlamıştır.
2010 yılından itibaren''Sebahattin Akyıldız Tekstil Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi'' olarak faaliyetine devam etmektedir. Ev tekstili üretimine öncelik vererek günümüzün lider perde üreticileri arasında yerini almıştır.


Müşteri beklentilerine tam karşılık verebilmek için Sebahattin Akyıldız Tekstil 'in ürün ve desen yelpazesi her geçen gün genişlemektedir. ''Vicenta Home'' tescilli markası olup, her sezon yenilenen koleksiyonunu içermektedir. Size özel ihtiyaçlara uygun olarak tasarım ve kaliteden ödün vermeden farklı desen, renk ve üretim çeşitliliği sunmaktadır.

İplik bükümden, boya / bitim işlemlerine kadar tüm üretim Sebahattin Akyıldız Tekstil entegre tesislerinde yapılmaktadır. 

Perdelik, Giyimlik, Masa örtüsü, Örme, Brode, Fon perde, Dokuma Armür ve diğer özel kumaş çeşitlerini güçlü stoğuyla siz değerli firma ve müşterilerine sunmaktan memnuniyet duyar.


Sebahattin Akyıldız Tekstil tül imalat beceri ve birikimini, her yıl birbirinden farklı tül tasarımı ile tekstil pazarının beğenisine sunmaktadır.

Sebahattin Akyıldız Tekstil 'in amacı bu alandaki en farklı ve en yaratıcı ürünleri sunarak, nihai tüketicinin nezdinde kalitesi ve tasarımlarıyla farklılığı yaşatmaktır. Bu yaklaşımıyla moda olanı taklit etmek yerine kendi tarzı ve kendine has kalitesiyle başarıyı kaçınılmaz hale getirmektedir.